S. Bartkus pradeda vadovauti Lietuvos oro uostams

S. Bartkus pradeda vadovauti Lietuvos oro uostams

Lrytas.lt

2023-08-16 05:54

„Džiaugiuosi galėdamas prisijungti prie ambicingos ir ryžtingos Lietuvos oro uostų komandos. Tikiuosi puoselėti atvirą ir skaidrią laiminčios komandos kultūrą, jog kartu kurtume tvarią ir inovatyvią ilgalaikę ateitį kolegoms, klientams, partneriams ir visuomenei su plačiu skrydžių tinklu“, – praėjusią savaitę išplatintame pranešime sakė S. Bartkus.

Tapęs naujuoju LOU generaliniu direktoriumi, į šią bendrovę S. Bartkus sugrįžta po dešimties metų pertraukos. 2009 m. jis vadovavo Vilniaus oro uosto Aviacijos paslaugų skyriui, 2010–2013 m. – Komercijos departamentui. S. Bartkus 2013–2020 m. buvo skrydžių bendrovės „Air Lituanica“ komercijos direktorius, vadovavo UAB „Small Planet Airlines“ bei „ch-aviation“ rinkodaros departamentams. Nuo 2021 m. S. Bartkus dirbo „Girteka“ grupės rinkodaros ir komunikacijos direktoriumi. Taip pat 2019–2023 m. jis buvo VšĮ Transporto kompetencijų agentūros valdybos narys.

Vilniaus universitete S. Bartkus yra įgijęs ekonomikos bakalauro ir Tarptautinės ekonomikos programos magistro laipsnius su papildomu rinkodaros srities išsilavinimu JAV Stanfordo universiteto verslo mokykloje.

Be nuolatinio vadovo LOU liko 2022 m. birželį, iš generalinio direktoriaus pareigų pasitraukus Mariui Gelžiniui. Laikinojo vadovo pareigas metus laiko ėjo Aurimas Stikliūnas, o pastarąjį mėnesį – bendrovės Saugos ir saugumo departamento direktorius Vidas Kšanas.

LOU valdo tarptautinius Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostus.

Read More

Laisser un commentaire

Your email address will not be published.